Základní informace

PSJ INVEST je developerskou společností. Od svého vzniku v roce 1995 jsme získali řadu zkušeností i s těmi nejnáročnějšími projekty.

PSJ INVEST, a.s. působí na českém trhu přes 20 let. Máme za sebou řadu úspěšných realizací developerských projektů. Naše portfolio čítá přes 217.000 m2 administrativních a obchodních center, také komerčních center a průmyslových parků či bytových domů a rezidenčních areálů.

PSJ INVEST, a.s. je držitelem celé řady prestižních ocenění na poli kancelářských realit. Jedním z našich základních cílů je budování dobrého jména společnosti PSJ INVEST doma i ve světě. Jsme rádi, že v českých i zahraničních bankovních domech jsme považováni za významného klienta s vysokou bonitou. Důvěra našich klientů a obchodních partnerů je základem podnikatelských úspěchů PSJ INVEST. Věříme, že spokojených klientů bude čím dál víc ...

PSJ INVEST pro Vás zajistí na profesionální úrovni komplexní služby při řízení stavebního projektu. Dokážeme obstarat pozemky i zdroje financování, připravíme technické i ekonomické rozvahy. Koordinujeme práce na projektové přípravě a samozřejmě umíme Váš projekt i postavit.

Aktuálně

zpět na úvod více o psj invest
Video