V TOWER, Prague

vtower-euroawards.png

Základní údaje o projektu

  • Zahájení stavby06/2015
  • Dokončení stavby podzim 2017
  • Počet bytů 130
  • Počet podlaží 30 NP + 3 PP
  • Architekt Ing. Arch. Radan Hubička

O PROJEKTU V TOWER, Prague

Spoluprací mnoha cílevědomých lidí vznikl dům, který navazuje na tradici moderní české architektury. Jedinečnost místa s úchvatným výhledem na historické centrum se snoubí s nejmodernějším technologickým řešením a zcela novou úrovní vybavení a služeb pro obyvatele domu. Vznikl dům pro Prahu 21. století.

Jedinečná stavba

V TOWER, Prague je unikátní svou komplexností a promyšleností. Odvážná architektura je zkombinována s bezpočtem technických inovací zaměřených na zdraví, komfort a udržitelnost, a vytváří tak dům, který posouvá hranice možností moderního bydlení ve střední Evropě.

Byty a rezidence

Všechny byty jsou prosvíceny sluncem a otevřené do parku obklopujícího dům. Unikátní rezidence jsou navržené tak, aby poskytly dokonalý komfort a pohodu pro život. Špičková kvalita použitých materiálů doplňuje funkčnost a eleganci promyšlených interiérů.

Služby a vybavení domu

Kromě prostorných a bezpečných garáží a elegantního lobby, mají obyvatelé domu k dispozici celé patro fitness a wellness centra s bazénem a saunou. Profesionální tým se stará o bezproblémový chod domu i bytů. Concierge ve vstupní hale zajišťuje po 24 hodin denně služby na úrovni pětihvězdičkového hotelu.

Skvělé místo

Dům je umístěn na krásném místě nad řekou s výhledem na Hradčany, Vyšehrad i Vinohrady, kde je stejně blízko do centra na nákupy či za kulturou a zábavou jako ven z města za odpočinkem při golfu nebo jízdě na kole.

Zkušený tým

V TOWER, Prague je společným dílem mnoha cílevědomých lidí. Architektonické řešení pochází z dílny architekta Radana Hubičky, realizaci projektu zajišťuje developer PSJ INVEST, který stál mimo jiné i za první českou budovou oceněnou v Cannes prestižním mezinárodním oceněním MIPIM Awards.

 

LEED PLATINUM


V TOWER, Prague jako první rezidenční projekt v celé Evropě aspiruje na zisk certifikátu LEED PLATINUM, který má nejpřísnější požadavky na vztah k životnímu prostředí, komfortu bydlení a efektivnosti provozu. Nyní se můžeme pochlubit získanou precertifikací LEED PLATINUM pro tento projekt.

zpět na výpis projektů return to projects
zpět na úvod více o psj invest
Video